Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Řidič MKD

Řidič MKD

Karlovarský kraj
12. 3. 2018 - 14:33

Firma rejman logistics, s.r.o. hledá vhodného zaměstnance na pozici řidič MKD.

Náplň práce:
převozy zboží Dánsko - Itálie
pracovní dny zhruba 15 dní v měsíci, zbytek měsíce má řidič volný

Požadavky:
řidičský průkaz C + E
profesní průkaz, psychologické testy a digitální karta řidiče
praxe alespoň 1 rok vítána
spolehlivost a časová nezávislost
nástup možný ihned

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení vyplácené v přesném termínu
vyšší základ, 100% stravné + 35% prémie
minimální čistý plat komplet za půlměsíční pracovní fond 37 000Kč (více při osobním jednání)
zaměstnanecké benefity, věrnostní příplatky
přesčasy a ostatní příplatky placené ze zákona
práce ve stabilní společnosti
HPP na dobu neurčitou
pojištění léčebných výloh při cestách do zahraničí hrazené v plné výši
nový vozový park v plné výbavě

V případě zájmu nás kontaktujte na číslo nebo e-mail:
+420 723 630 170, marketa.rejmanova.ml@pavelrejman.cz, +420 602 180 190 lubor.lacina@pavelrejman.cz

Řidič MKD

Prodávající
Markéta Rejmanová