Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Práca pre stavebných elektrikárov v Nemecku s bonusom 500€
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Práca pre stavebných elektrikárov v Nemecku s bonusom 500€

Celá ČR
29. 4. 2021 - 11:19
Dohodou
Prodávající

Popis

Ponúkame prácu pre elektrikárov a elektromontérov so znalosťou nemeckého či anglického jazyka v Nemecku.
Elektroinštalačné práce sa vykonávajú v skupinách, vždy podľa denného plánu pod riadením vedúceho pracovníka projektu, väčšinou sú to novostavby priemyselných areálov,budov. Nástup každý týždeň!

Pracovná náplň

• Osadenie káblov,
• montovane žlabov
• zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov.
• čítanie plánov
• inštalácia protipožiarných systémov
• čítanie technickej dokumentácie, plánov zapájania a plánov elektrických rozvodov

Miesto:okolie Stuttgart, Mannheim,München,Nünberg,Franfukt
Klient: Nemecké elektrofirmy

Požiadavky

• komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka A2 / B1. Nie je nutná znalosť jazyka u všetkých elektrikárov ak sú v skupinách
• ukončené vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik,
• prax v odbore min 2 roky,
• je potrebné mať vlastné auto,
• zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť,
iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

Ponúkame

• nástupný plat: 12,79€/h netto + 20€ auslöse
• možnosť pracovať nadčasy, príplatok 150% po celý týžden
• ubytovanie zabezpečené a platené zamestnávateľom,nie ubytovňa
• týždenné zálohy od 100€-200€
• pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
• stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
• nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
• Ročne 1-2krát hradená pracovná odev, vianočný a letný bonus
• možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší výkend volna.

Vaše životopisy posielajte mailom na adresu info@prestigework.eu v nemeckom jazyku.

V prípade otázok nás kľudne kontaktujte na čísle: +421950/654 464

www.prestigework.eu

Zavřít Zavřít
Prodávající
Prestige Work
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!