Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí INSTALATÉR-voda, plyn, topení, Švýcarsko

INSTALATÉR-voda, plyn, topení, Švýcarsko

Zahraničí
3. 8. 2018 - 09:12

Popis

Náplň práce:

Ponúkame prácu pre inštalatérov /vodárov /kúrenárov (voda/ plyn/ kúrenie) na prácu do Švajčiarska.
Stačia aj lepšie základy nemeckého jazyka.

Práca je na trvalý pracovný pomer na švajčiarsku pracovnú zmluvu.

Ponúkaný plat (brutto) je od 30 CHF / hod. brutto + diéty na pracovný deň (od 16 CHF/deň netto)

Práca zahŕňa klasické inštalačné práce v novostavbách a priemyselných objektoch najmä v Zürich a jeho okolí.

Ubytovanie zabezpečujeme a je platené firmou a následne strhávané z výplaty.
Cena ubytovania sa pohybuje v rozmedzí od 450 do 600 Euro na mesiac vrátane všetkých energií.

Po odpočítaní nákladov na ubytovanie a povinných odvodoch je bežný plat pracovníka pri základnom časovom fonde (165 hod./mesiac) cca 3500 Euro netto mesačne a viac v závislosti od počtu nadčasov, kt. sa tiež dajú vykonávať.

Termín nástupu: ihneď aj priebežne
Požiadavky:

- znalosť nemeckého jazyka aspoň mierne pokročilo
- výhodou je mať k dispozícií automobil
- mať predošlú prax a financie potrebné na vycestovanie a stravu do prvej výplaty či zálohy (cca 150-200 Euro)
Výhody:

-nadštandardné platové ohodnotenie

-profesionálny servis a asistencia bezplatne od Mobile Personnel pri nástupe i počas práce pre nášho zahraničného partnera

Prodávající
Mobile Personnel