Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí TESAŘ, Norsko

TESAŘ, Norsko

Zahraničí
3. 8. 2018 - 09:16

Popis

Náplň práce:

Montáž debnennia vodorovných a zvislých konštrukcií podľa projektovej dokumentácie. Stavby a rekonštrukcie - Debnenia, šalovania a iné tesárske práce.
Požiadavky:

- potrebná prax tesára minimálne 2 roky (stavebný tesár)
- potrebná znalosť anglického alebo nórskeho jazyka na minimálne mierne pokročilej úrovni
- zadpovedný prístup a ochota pracovať nadčasy
- mať financie potrebné na cestu (letenku) do Nórska a na stravu do prvej zálohy či výplaty (cca 200-300 Euro s rezervou)
Výhody:

- nadštandartné platové ohodnotenie (198- 215 NOK / hod. brutto)
- zabezpečené ubytovanie v tesnej blízkosti miesta práce v cene okolo 4000 NOK vrátane energii (zaplatené zamestnávateľom a následne odpočítané z výplaty daného pracovníka)
- profesionálny servis a asistencia pri vycestovaní ako aj počas práce pre nášho partnera

Prodávající
Mobile Personnel