Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Voľné pracovné pozície pre elektrikárov v Nemecku
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Voľné pracovné pozície pre elektrikárov v Nemecku

Celá ČR
29. 4. 2021 - 10:53
Dohodou
Prodávající

Popis

Hľadáme skúsených elektrikárov do Nemecka na dlhodobú prácu, na elektroinštalácií budov a firiem,
hradeným a zabezpečeným ubytovaním.
Nástup: nepretržite po celý rok, každý pondelok
Miesto výkonu práce: Južné Nemecko: regióny Bayern, Baden – Württemberg

Pracovná náplň:
- Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam
- Osadenie káblov, montovanie žlabov, zapájanie zásuviek, lámp
- Operatívne riešenie vzniknutých problémov
- Montážne elektroinštalačné práce, nové rozvody, rekonštrukcie, opravy a údržba elektrických
vedení

Požiadavky:
- Ukončené odborné vzdelanie
- Prax v odbore požadovaná 2-3 roky
- Znalosť nemeckého jazyka na úrovni A2/B1 - pri dvojiciach stačí ak jeden ovláda nemčinu
- Vlastné auto a vodičský preukaz typu B

Ponúkame:
- Nástupný plat: 12,79€/h + 20€ netto/deň diéta na každý odpracovaný deň
- Ubytovanie zabezpečené a plnej výške hradené zamestnávateľom
- Týždenné zálohy do 200€
- Možnosť pracovať nadčasy (25%)
- Pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
- Stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
- Platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
- Nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
- Slovenská kontaktná osoba

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite čo najdetailnejšie životopisy v nemeckom jazyku s Vašou
pracovnou históriou na našu e-mailovú adresu: info@prestigework.eu alebo nás kontaktujte
telefonicky: +421 950 654 464. Kontaktná osoba: Mgr. Dóra Mátéová

Zavřít Zavřít
Prodávající
Prestige Work
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!