15.01.2020 10:55   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Práce v zahraničí   |   Práce v zahraničí
Cena: Neuvedeno
Popis:

Jsou výše zmíněné pracovní oblasti vaší předností? Báječné, čtěte níže!

Hledáme jednotlivce i party v oblasti vzduchotechniky, topenářství, instalatérství. Znalost jazyka je výhodou, nikoliv podmínkou, český kolektiv a zajímavá pracovní místa, například Grand Tower-Frankfurt a dlouhodobé projekty po dobu celého roku.

Náplň práce:

• montáže, opravy a revize vzduchotechniky
• čtení a použití technických podkladů
• montáž a demontáž vzduchotechnického potrubí
• montáž, demontáž, opravy a zkoušení ventilátorů

Požadavky:

• praxe, ideálně z Německa, výhodou
• čtení z plánů
• kompletní nářadí k práci
• spolehlivost a slušné vystupování
• auto (do skupiny/dvojice)

Základní info:
• spolupráce na živnostenský list + A1
• certifikáty, osvědčení nejsou podmínkou, nýbrž výhodou.
• fakturace po 2. týdnu, splatnost 30 dní
• turnusy 10/4 nebo dle domluvy
• pěkné ubytování zajištěné a hrazené před nástupem
• žádné poplatky
• ověřený klient
• sazba 14€/ hod
• možnosti záloh, po odpracování
• dlouhodobé projekty

Pro urychlení komunikace nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím pracovního formulář:
Ušetříte i váš čas a nám tím pomůžete!

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Číslo inzerátu:
15085627
Počet zhlédnutí:
11 535x
Zhlédnutí detailu:
828x