Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Pečovatelky/pečovatelé do celého Německa! až 2000€/měsíc

Pečovatelky/pečovatelé do celého Německa! až 2000€/měsíc

Celá ČR
28. 1. 2020 - 21:03

Popis

Požadujeme:
- Živnostenský list (jde o volnou živnost a pro získání tohoto živnostenského listu nepotřebujete žádné odborné vzdělání)
- Komunikativní znalost NJ
- Spolehlivost, samostatnost, pracovitost

Nabízíme:
- Možnost skvělého výdělku v podobě platu až 2000€ / 30 dní + cestovné, 100% příplatky za státní svátky
- Stravu a ubytování (vlastní pokoj s wifi) zdarma v rámci rodiny
- Individuální přístup, férové podmínky a dlouhodobou spolupráci

Popis pozice:
Hledáme milé a šikovné pečovatelky/pečovatele do německých rodin.

Pan Lothar - nabídka pro pečovatele muže
- bydlí ve městě Langenbach (PSČ 66909)
- začínající stařecká demence, omezená pohyblivost, pán hůře vidí a slyší
- pečovat poskytuje každodenní kompletní péči a domácí práce
- je nutné vstávání v noci (1x/noc) a komunikativní němčina
- pro pečovatele k dispozici pokoj s vlastní koupelnou, TV a wifi připojení
- nástup 12.2.2020, turnus dle dohody
- plat 1650€/30 dní + cestovné, 100% příplatky za státní svátky

Paní Anneliese
- bydí ve městě Ingolstadt (PSČ 85053)
- začínající stařecká demence, deprese
- pečovatelka poskytuje především domácí práce, popřípadě i pomoc s hygienou
- nutná komunikativní němčina
- pro pečovatelku k dispozici pokoj s TV, wifi připojením a vlastní koupelnou
- nástup 18.2.2020, turnus 4 týdny
- plat 1800€/30 dní, 100 příplatky za státní svátky

Pan a paní Kochovi
- bydlí ve městě Bingen (PSČ 72511)
- alzheimer, stařecká demence, inkontinence
- pečovatelka má za úkol základní péči o tento manželský pár a pomoc v domácnosti
- pro pečovatelku vlastní pokoj s wifi připojením
- nástup 21.2.2020
- vhodné pro pečovatele muže i pečovatelky ženy
- plat 60€/den (živnost) / 1450€/čistého/30 dní (smlouva), 100% příplatky za státní svátky

Prodávající
Kateřina Mrkosová