04.02.2021 10:45   |  Nabídka / Prodám   |  Práce v ČR   |   Práce v zahraničí   |   Práce v zahraničí
Cena: Neuvedeno
Popis:

Náplň práce:
- Zednické práce na rodinných domech. Hrubé stavby.

Požadujeme:

- Aktivní ŽL
- Zkušenosti v daném oboru, samostatnost, zodpovědnost za provedenou práci
- Výhodou základy anglického či německého jazyka
- Nástup 11. 2. 2021
- Test na Covid (na testování přispíváme ještě před odjezdem)

Nabízíme:

- Mzda 65 000 – 75 000 Kč/měsíc dle počtu odpracovaných hodin
- Po prvním odpracovaném týdnu záloha 10 tis Kč
- Hrazené ubytování, příspěvek na cestu
- Zaměstnání u prověřeného zaměstnavatele, dlouhodobá spolupráce
- Včasná a pravidelná výplata v CZK nebo Euro
- Práce s českými kolegy
- Díky belgickému mírnému podnebí možná práce po celý rok.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat

Radka Tvrdá
Telefon: 739 045 924
Odkaz: www.reflexjobs.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát

Číslo inzerátu:
15809530
Počet zhlédnutí:
95 375x
Zhlédnutí detailu:
362x