Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Řidič autobusu

Řidič autobusu

Bratislava
16. 11. 2021 - 15:44
38 000 Kč

Popis

Pojď pracovat pro společnost ARRIVA v Bratislavském kraji!
Hledáme kolegyně a kolegy pro náš nový provoz v Bratislavě..

Náplň práce
• Zabezpečení bezpečné přepravy cestujících na příměstských linkách v Bratislavském kraji
• Sledování trasy a dodržení časového harmonogramu cestovního řádu
• Dodržování předpisů upravující výkon funkce řidiče autobusu a dopravní předpisy
• Správné reagování na cestě a zvládání krizových situací
• Kontrola technického stavu vozidla
• Prodej jízdenek

Zaměstnanecké výhody, benefity
• Perspektivní práce ve stabilní společnosti
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou
• Meziroční navýšení platu o 5%
• Možnost zabezpečení ubytování
• Náborový příspěvek 1000 €
• Práce na nových autobusech značky SOR a IVECO
• Různé jiné benefity jako např. finanční příspěvek při jubileích

Co požadujeme

• Praxe v řízení autobusů
• Řidičský průkaz skupiny D
• Kvalifikační karta řidiče je podmínkou
• Psychická a zdravotní způsobilost
• Profesionální a zodpovedný přístup, komunikavost a příjemné vystupování

Zaujala Vás naše nabídka? Pak nám zašlete životopis nebo zavolejt, rádi Vám sdělíme vice informací.
Tel: +420 774 448 197 jiri.vanderka@dekra.com

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu aby, zpracovávané osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvoláním písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů

Prodávající
Martina Kvapilová