Kategorie
Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Malíř, natěrač / sádrokartonář - práce v Německu

Malíř, natěrač / sádrokartonář - práce v Německu

Zahraničí
30. 11. 2022 - 16:10
Dohodou
Prodávající

Popis

Jsme stavební společností působící v Německu. Hledáme do našeho týmu v Německu pracovníka se zkušenostmi malíře, natěrače nebo sádrokartonáře k vykonávání práce v Bavorsku (Mnichov a okolí) na hlavní pracovní poměr nebo na živnostenský list (A1).
Malíř/natěrač – co Vás čeká?
-organizace, příprava vybavení a místa nátěru
-příprava nátěrových hmot k použití
-příprava podkladu pro malířské práce
-volba vhodných pracovních postupů, nářadí a hodnocení podmínek pro malířské práce
-nanášení nátěrových hmot ručně nebo stříkáním na různé povrchy
Malíř/natěrač – jaké znalosti a dovednosti byste měl mít?
-podmínkou: zkušenosti v oboru
-ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem v oboru malíř/natěrač, malířské a natěračské práce nebo povolení vykonávat řemeslnou činnost v oboru malířství, lakýrnictví na živnostenský list A1
-flexibilita
-manuální zručnost
-spolehlivost
-německý jazyk není vyžadován – na stavbě se mluví česky, slovensky
Sádrokartonář – co Vás čeká?
-rozměřování a zhotovování nosných dřevěných a kovových konstrukcí stěn suchých staveb včetně jejich napojování na navazující stavební konstrukce
-rozměřování a zhotovování instalačních příček, předsazených stěn a instalačních stěn
-rozměřování a zhotovování nosných konstrukcí stropních podhledů
-dokončovací úpravy opláštění suchých staveb
Sádrokartonář – jaké znalosti a dovednosti byste měl mít?
-ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem v oboru suché montáže nebo povolení vykonávat řemeslnou činnost v oboru izolatérství na živnostenský list A1
-dobrý zdravotní stav
Co Vám můžeme nabídnout?
- možnost využití ubytování v místě výkonu práce (Feldkirchen-Westerham)
- garantovaná německá mzda
-příspěvky zaměstnavatele ve výši až 3.070,00 EURO za rok (např. stravenkové karty atd.)
Životopisy posílejte na: hunalova@haus365.eu

Základní údaje

Oblast inzerce
Zahraničí
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
33357079573772187227
Dohodou
Prodávající

Zavřít Zavřít
Prodávající
Anna Hunalova
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!