Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Pečovatelství v Německu

Pečovatelství v Německu

Zahraničí
21. 10. 2015 - 12:43

Společnost 24 Fair Care hledá pečovatelky na 24-hodinové opatrování starších lidí v Německu, s možností okamžitého nástupu do práce.

24Fair se stará o více než 400 seniorů v Německu a spolupracuje s veřejnými a soukromými institucemi v Německu. S více než 100 zaměstnanci 24 Fair Care patří mezi největší poskytovatele v oblasti domácí ošetřovatelské péče pro starší lidi v Německu. 24 Fair Care pomáhá zajišťovat péči starším lidem a poskytuje jim pečovatelskou péči, aby mohli žít co nejdéle ve svém rodinném a původním prostředí.

Náplň práce:

- Pomoc při každodenních činnostech např. při udržování hygieny

- Účinná pomoc při rehabilitaci

- Běžná péče a udržování chodu domácnosti:

- Nákupy, vaření, úklid a praní

- Spolehlivá, trpělivá společnice a rozhovory s našimi seniory

Co očekáváme od Vás:

- Upravený a důvěryhodný vzhled

- Láskyplný vztah k seniorům

- Radost ze společností starších lidí

- Chuť jim pomáhat v každodenním životě

- Přívětivost, spolehlivost a kompetentnost

POŽADAVKY:

- Je nutná a požadovaná znalost německého jazyka na základní úrovni

- Pokud máte Vaše předchozí zkušenosti s hlídáním

Co nabízíme:

- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání s vlastním podnikáním

- Každodenní kontakt s našimi obchodními zástupci ve slovenském nebo německém jazyce.

- Plný úvazek na dobu neurčitou.

- Možnost získání nových zkušenosti prostřednictvím vnitřního školení.

- Bezplatná přeprava ke dveřím zákazníka a zpět.

- Legální práce v Německu.

- Široká databáze zákazníků z celého Německa, z nichž si můžete vybrat vhodného pro Vás.

Odměna: ve výšce od 1200 CZK denně v závislosti od předešlých zkušeností + Cestovní + Ubytování + Stravování je zdarma.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím strukturovaný životopis s aktuální fotkou. Těšíme se na Vaši účast a srdečně Vás zveme na spolupráci s námi!

telef. kontakt zástupce: + 421 949 805 088

e-mailová adresa: info@faircare-group.com

adresa sídla společnosti:

24 Fair Care

Thüringerstr. 4

16356 Werneuchen

Prodávající
Iveta Kochanska