Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Řidič vysokozdvižného vozíku

Řidič vysokozdvižného vozíku

Zahraničí
8. 7. 2022 - 08:50
V textu

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost se sídlem v Sasku, se zaměřením na zpracování a logistiku dřevěných materiálů, hledáme vhodné uchazeče pro obsazení aktuálně otevřených výrobních pozic.

Nabízíme pozice jak pro zkušené uchazeče s odborností, tak i bez praxe všem zajistíme důkladné zaškolení u nového zaměstnavatele, vše ostatní již bude záležet jen na Vás!

Nabízíme atraktivní mzdové ohodnocení dle zkušeností a typu pracovní pozice, podporu a poradenství v průběhu celého náborového procesu, včetně pomoci při zajištění ubytování. Jedná se o dlouhodobou perspektivní práci přímo u německého zaměstnavatele.

Požadujeme alespoň základní úroveň němčiny a ochotu pracovat na jejím zlepšení -zaměstnavatel poskytuje kurzy zdarma.

Řidič vysokozdvižného vozíku m/ž

Typ úvazku: Plný úvazek

Popis pozice:
• Příprava surového papíru pro impregnační zařízení
• Vykládka kamionů - surového papíru
• Odvoz nepoužitého spotřebního materiálu od impregnačních linek
• Skladování spotřebního materiálu
• Odvoz šrotu
• Odvoz odpadu
• Čištění vysokozdvižného vozíku
• Zajištění pořádku a čistoty ve skladu

Požadavky na kandidáta:
• Odborné vzdělání technického směru
• Průkaz VZV
• Předchozí pracovní zkušenosti jako řidič vysokozdvižného vozíku
• Zkušenosti s prací ve výškách do 35 m
• Technické myšlení
• Odolnost

Nabízíme:
• 2400-2900 EUR/měsíc
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Dlouhodobá perspektivní práce
• 25 dnů dovolené
• Příspěvky na dovolenou a vánoční bonusy
• Individuální péče o zaměstnance
• Osobní poradenství

Pokud Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis v německém jazyce na email katka@globkon.de.

Prodávající
Globkon Gmbh