Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Balení a pikování kosmetiky a parfémů

Balení a pikování kosmetiky a parfémů

Zahraničí
11. 11. 2021 - 14:33
V textu

Popis

Požadujeme:
- Spolehlivost
- Pracovitost
- Čistý trestný rejstřík
- Auto výhodou

Nabízíme:
- Německou pracovní smlouvu
- Dlouhodobou spolupráci
- Mzdové ohodnocení 11euro BRUTTO/ hod.
- Ubytování za 125 euro / měsíc, nic neplatíte dopředu
- 24 dní dovolené
- Možnost zálohy po odpracovaném týdnu
- Individuální prémie či příspěvek na dopravu

Náplň práce:
Hledáme zájemce, kteří by rádi pracovali v Německu. Jedná se o dočasnou pracovní nabídku - balení a pikování parfémů a kosmetiky. Práce je od 22.10.2021 do 23.12.2021, další spolupráce nebo přeřazení na jinou práci po vánocích možná.

Práce je na 2 směny (PO - SO)
Místo výkonu práce: Halle, Německo
Mzdové rozpětí je 1.400 - 1.500 euro NETTO / měsíc (daňová třída 1)
Znalost německého jazyka není potřeba.
Preferujeme pracovníky s vlastním automobilem a flexibilitou.

NÁSTUP DLE DOHODY

Prodávající
MD Personalservice GmbH