Home Práce, zaměstnání Práce v zahraničí Práce v zahraničí Elektrikář - montáž elektrických kamen - práce v Německu

Elektrikář - montáž elektrických kamen - práce v Německu

Zahraničí
4. 1. 2022 - 10:09
V textu

Popis

Elektrikář - montáž elektrických kamen
Pro našeho klienta, hledáme vhodné kandidáty na pozici Elektrikář a pomocný elektrikář.

Pozice je vykonávána ve městě Kehl.

Náplň práce:

- rozvody elektroinstalace v jednotlivých bytech

- zapojování elektrických kamen ( na místě bude elektrický vozík, který chodí sám po schodech a pomůže vynosit šamotové cihly do patra )

Požadujeme

FORMULÁŘ A1 PRO NĚMECKO
Technické povědomí
Řidičský průkaz skupiny B - výhodou
Manuální zručnost
Slušné vystupování
Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok - výhodou
Trestní bezúhonnost
Německý jazyk - výhodou

Nabízíme
Odpovídající mzdové ohodnocení odvozené od znalostí, praxe a výkonnosti
Zajištujeme a hradíme UBYTOVÁNÍ
nástupní plat pro němčináře 19 Eur / na IČO - v případě DPP 15 EUR

Předpokládané datum nástupu: 10. 1. 2022

Zasláním osobních údajů uchazeč/ka (zájemce/kyně o práci) souhlasí se zpracováním a uchováním veškerých jí/m poskytnutých osobních údajů v nutném rozsahu, které poskytl/a externímu náboráři Michal Štulla. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se všemi relevantními předpisy, směrnicemi, nařízeními a GDPR. Udělený souhlas je možné kdykoli odvolat. Osobní údaje jsou uchovány pouze po dobu výběrového řízení.

Prodávající
Michal Štulla