Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Tantra masérka ČESKÉ BUDĚJOVICE
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Tantra masérka ČESKÉ BUDĚJOVICE

České Budějovice
19. 7. 2021 - 09:00
V textu
Prodávající

Popis

Rádi bychom přivítali naše budoucí kolegyně. Do českobudějovického salónu hledáme milé masérky. Salon se nachází pár kroků od centra města, a tak je dost možností pro volnočasové aktivity. Masážní prostor má dvě masážní místnosti, a proto je tedy možné vzít s sebou i kolegyni/kamarádku, která má taktéž zájem o masáže.

Této práce se nemusí bát ani nezkušené slečny či ženy, neboť Vás všechno rády naučíme, avšak zkušenosti jsou výhodou.

Proč se k nám přidat?

Nabízíme vysoké výdělky a peníze máte ihned na ruku. Především vás rády překvapíme přátelským a milým kolektivem, a i férovým jednáním ze strany šéfky. Dobrá atmosféra je pro nás prioritou a důležitou součástí dobré spolupráce! Tak, jak si navolíte směny je jen a jen na Vás. Na všem se dá v pořádku domluvit.

Jaké jsou naše požadavky?

Dívky a ženy ve věku 20 – 40 let a prosíme o přiložení fotografií pro lepší rozhodování. Pro tuto práci je velmi důležitý smysl komunikovat s lidmi, protože komunikace je klíčem ke štěstí. Profesionalita je dalším důležitým aspektem. Spolehlivost a zodpovědnost jdou taktéž ruku v ruce s naší prací. Jelikož je naše práce převážně flexibilní ohledně domluvy směn, tak požadujeme možnost odpracovat minimálně 5 dní v měsíci.

Práce je vhodná pro ženy na mateřské dovolené či studentky. Je vhodná i jako přivýdělek při jiné práci nebo i jako hlavní pracovní příjem.

Pokud Vás náš inzerát zaujal nebo pokud máte jakákoliv sebemenší dotaz, tak se neváhejte ozvat a zaslat nám e-mail. Budeme se těšit na případnou spolupráci! Váš Euphoria Time team.

Tantra masérka ČESKÉ BUDĚJOVICE

Zavřít Zavřít
Prodávající
Sandra masáže
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!