Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Wellness poradce

Wellness poradce

Plzeň
5. 8. 2017 - 20:41

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici Wellness poradce do našeho studia.

NÁPLŇ PRÁCE:
Vést klienty a zajišťovat individuální poradenství - jídelníčky z běžných surovin + doplňků stravy.
Vypomáhat při asistovaných nákupech v OC. Zajišťovat organizační věci při skupinových akcích a promotion akcích - výzva Level10, Den klienta, měření - poliklinika, sportovní akce (jsme partneři RUNGO).
Ve spolupráci s Fitness centrem zajišťujeme pro klienty cvičení - FITCLUB.

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis k posouzení na email: Lu.Urbanova@seznam.cz

Obor činnosti
Služby
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
Upřednostňujeme šikovné, komunikativní a pracovité kolegy, kteří mají rádi aktivní život a jsou ochotni pomáhat lidem, získat lepší kondici a lepší povědomí o zdravém stravování.
Nabízíme
Zajímavé a motivační finanční ohodnocení, volnou pracovní dobu a skvělý tým. Po přijetí plné zaškolení. Práce se dá dělat i na VČ.

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské

Prodávající
Lucie Urbanová