Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Stavbyvedoucí

Stavbyvedoucí

Hlavní město Praha
7. 12. 2015 - 13:42

Popis

Hledáme schopného stavbyvedoucího, nejlépe s praxí.
Popis pozice:Samostatné vedení stavebních zakázek, zaměstnanců a subdodavatelů
Koordinace stavby v souladu se stavebním povolením, projektovou dokumentací
Zajištění prací v souladu s výrobním harmonogramem, stanoveným rozpočtem
Organizování veškerých aktivit souvisejících s výstavbou
Kontrola, vedení pracovního týmu
Přebírání staveniště od zákazníka
Vedení stavebního deníku prováděného díla

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Stavební dělník
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Orientaci v této profesi, samostatnost, odpovědnost, práce na PC a internetu, velmi dobré řídící schopnosti, časová flexibilita
Nabízíme
Nástup možný ihned

Zavřít Zavřít
Kupující
Barbora Kuchařová