Home Práce, zaměstnání Práce v ČR MLM podnikání

MLM podnikání

Celá ČR
28. 11. 2021 - 13:05
20 000 Kč

Jmenuji se Markéta Štiftová a věnuji se Multilevel marketingu. Na trh přišla 31.7.2021 nová firma Imuni, která má skvělý odměňovací systém, úžasné školení a samozřejmě skvělé CBD oleje s liposomální technologií, čímž jsou unikátní a také bylinné kapsle na spánek, stres, imunitu a podporu chuti k sexu pro muže i ženy (nejen to). Hledám k sobě cílevědomé a komunikativní lidi, kteří chtějí mít finanční svobodu a mají chuť učit se novým věcem, naslouchat.
Náplň práce:
-propagace značky na sociálních sítích
-komunikace se zákazníky a partnery (žádné obepisování a vnucování se lidem, ozývají se oni nám)
-práce s e-shopem

Budu Vám k dispozici já + ostatní členové týmu. Vzájemně se podporujeme a pomáháme si - funguje u nás týmová práce. Provize 20-50% (záleží na pozici), dále od pozice manager jednorázová odměna za dosažení nové pozice 200-50000 eur, lifestyle bonus a další.
Kdo chce podnikat ví, že je potřeba mít obrovský kapitál. To ale nemá každý, zde je výhoda, že stačí 1400 Kč měsíčně pro povinny nákup (1-2 produkty). Zajistíte si tak místo v bináru a jste právoplatným partnerem Imuni. Dnes (28.11.2021) je poslední den, kdy to stojí 1000 Kč díky Black friday. Tudíž pokud váháte, ozvěte se mi ještě dnes.
PROSÍM NEVOLAT NA UVEDENÉ TELEFONNÍ ČÍSLO! ZAŠLETE SMS nebo si mě přidejte na Facebooku Maky Štiftová. Neznámá telefonní čísla nezvedám. Těším se na spolupráci!

Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Požadujeme
18+

Vhodné i pro

absolventy
Maminky na mateřské

Prodávající
Maky Štiftová