Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Dílenský a servisní mechanik

Dílenský a servisní mechanik

Bohumín
14. 11. 2022 - 08:27

Společnost STARLIFT s.r.o. se zaměřením na prodej a servis vysokozdvižných vozíků příjme na HPP dílenského a servisního mechanika

Požadujeme:
vyučen, SŠ se zaměřením na opravy automobilů, zemědělské techniky apod., ŘP sk. B, průkaz obsluhy VZV výhodou, manuální zručnost a logické myšlení, komunikativnost, orientace v technické dokumentaci, praxe v oblasti oprav automobilové/zem. techniky (manipulační technika výhodou), uživatelská znalost PC, časová flexibilita, samostatnost

Pracovní náplň:
provádění oprav a údržby manipulační techniky (diesel, LPG, elektro) na dílně a u zákazníků, se zaměřením na opravy a údržbu motorové části, hydraulického systému a ostatních částí man. techniky, případně elektrických částí

Nabízíme:
příspěvek na stravování, účast na kurzech a školeních, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnání v prosperující společnosti

Nástup možný ihned/dle dohody

Obor činnosti
Auto, moto
Konkrétní profese
Servisní technik
Požadované vzdělání
výuční list

Prodávající
Rostislav Čopík