Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme autoklempíře - automechanika

Hledáme autoklempíře - automechanika

Mořice
2. 2. 2023 - 14:54
V textu

Hledáme šikovného autoklempíře / automechanika na osobní historická vozidla se zápalem do práce. Vyučeného v oboru, s ochotou učit se novým věcem. Čistý rejstřík trestů. Spolehlivost, přesnost, zodpovědnost, samostatnost.

Místo výkonu práce: Olomoucký kraj /Mořice/

Pracovní náplň
Svařování, lícování karosérií, vyhledávání poškození na karoseriích, opravy, výměny, montáže a demontáže poškozených dílů

Požadujeme
Manuální zručnost
Chuť pracovat
Vyučení v oboru (nutné doložit při pohovoru)
Spolehlivost, přesnost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme
Spolupráce na HPP / nebo na ŽL. Fixní mzda 30–40.000,- Kč dle zkušeností.
Pracovní oděvy poskytnuté zaměstnavatelem.
Rodinné zázemí
Mobilní telefon
Pitný režim
Možnost využít prostory zaměstnavatele pro opravy svého vozu
Náborový příspěvek

Pracovní doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin.

Více na tel.: 777 010 300

Prodávající
Martina Rystonovská