Home Práce, zaměstnání Práce v ČR ruční leštění po lakování

ruční leštění po lakování

Brno
23. 8. 2018 - 12:03

Popis

Ruční leštění po lakování
Náplň práce:
• Leštění nábytku po lakování do vysokého lesku a balení výrobků a výstavních expozic na expedici.
Nabízíme:
•Plat: 18.000 – 30.000 čistého, navíc měsíční bonusy dle výkonu.
•Dlouhodobá spolupráce na HPP
•Místo výkonu práce: Brno
•Nástup možný ihned
•Normální hodiny cca 168hod. / měsíčně

Požadujeme:
•Práce vhodná pro muže i ženy.
• Manuální zručnost.
• Dobrý zrak

V případě zájmu volejte 777 249 433 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: personalni@lakujeme-mdf.cz

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Všeobecný řemeslník
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Ruční leštění po lakování Náplň práce: • Leštění nábytku po lakování do vysokého lesku a balení výrobků a výstavních expozic na expedici. Nabízíme: •Plat: 18.000 – 30.000 čistého, navíc měsíční bonusy dle výkonu. •Dlouhodobá spolupráce na HPP •Místo výkonu práce: Brno •Nástup možný ihned •Normální hodiny cca 168hod. / měsíčně Požadujeme: •Práce vhodná pro muže i ženy. • Manuální zručnost. • Dobrý zrak V případě zájmu volejte 777 249 433 nebo zasílejte své životopisy na e-mail: personalni@lakujeme-mdf.cz
Nabízíme

Prodávající
Lenka Krejčiříková