Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Operátor tisku/grafik

Operátor tisku/grafik

Praha-Dolní Počernice
18. 6. 2021 - 19:00

Jsme menší tiskárna rodinného typu zabývající se potiskem textilu v Praze 9 - Dolních Počernicích.

V současné době hledáme šikovného člověka na pozici Operátor tisku/grafik. Nástup možný ihned/dohodou.

Náplň práce:
- obsluha digitálních tiskáren a navazujícího zařízení
- realizace zadaných zakázek
- tvorba grafických náhledů pro obchod a marketing

Zodpovědnost za:
- svěřené úkoly
- svěřené stroje a vybavení
- dodržení pracovního plánu

V případě zájmu nám zašlete jednoduchý strukturovaný životopis na e-mailovou adresu info@tisknitextil.cz případně nás přímo kontaktujte.

TISKNI TEXTIL | Potisk triček a textilu | www.tisknitextil.cz

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Konkrétní profese
Tiskař
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
orientace v předtiskové přípravě a potisku; spolehlivost, pečlivost, samostatnost, smysl pro detail; základní schopnost práce na PC; znalost programů Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator nebo Affinity Designer, Affinity Photo...; zkušenost s obsluhou tiskařských strojů výhodou; polygrafické vzdělání (není podmínkou); praxe v reklamním průmyslu (není podmínkou); AJ základní znalost
Nabízíme
práci v malém a přátelském kolektivu, zázemí dynamicky se rozvíjející firmy, zaškolení, práci na špičkovém digitální tiskové technologii, dobrou dopravní dostupnost pracoviště (autobus, vlak), možnost parkování auta

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
TISKNI TEXTIL | Potisk triček a textilu | TiskniTextil.cz