Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SEZONNÍ PRÁCE V SERVISU LYŽÍ A SNOWBOARDŮ!!!

SEZONNÍ PRÁCE V SERVISU LYŽÍ A SNOWBOARDŮ!!!

Albrechtice v Jizerských horách
12. 10. 2022 - 17:49

Přijmeme spolehlivého zaměstnance na lyžařskou sezónu 2022/2023 do servisu lyží a snowboardů v horském středisku Jizerských hor.
Pracovní náplň: servis lyžařského a snb vybavení, drobná údržba ……….. Brigáda potrvá do konce března.
Spolehlivost, pracovitost, samostatnost.
Dále přijmeme zaměstnance do lyžařské a snb půjčovny a instruktory lyžování a snb.
Kontakt tel. 602231398,e-mail: milan@pomi.cz, www.pomi.cz
Nabízíme:
Přesčasy placeny zvlášť.
Ubytování na celou sezonu zajištěno.
Půjčení lyžařského a snb vybavení.
Pracovní-firemní oblečení.
Kontakt tel. 602231398, e-mail: milan@pomi.cz, www.pomi.cz

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Požadujeme
Samostatnost, pracovitost, spolehlivost
Nabízíme
Ubytování na celou sezonu zajištěno. Půjčení lyžařského a snb vybavení. Pracovní-firemní oblečení.

Prodávající
Milan Podhorský