Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PŘEJÍMAČ SMRKOVÉ KULATINY

PŘEJÍMAČ SMRKOVÉ KULATINY

Žďár nad Sázavou
25. 4. 2020 - 15:34

Popis

Požadujeme
* SOU/SŠ technického směru (lesnické, dřevařské výhodou)
* technické myšlení, samostatnost
* zodpovědný přístup k práci, ochota učit se
* řidičský průkaz sk.B, znalost práce na PC
Náplň práce
* provádění úkonů spojených s příjmem dřeva
(měření dříví dle stanovených pravidel, kontrola lokality před nakládkou, kontrola kvality dřeva, přejímka od dodavatele ad.)
* řízení nakládání, kontrola po nakládce, fotodokumentace
* příprava podkladů (vyplnění konsignace)
* zpracování dat, reporting …

Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Jiné profese v dopravě a logistice
Požadované vzdělání
výuční list
Požadujeme
* SOU/SŠ technického směru (lesnické, dřevařské výhodou) * technické myšlení, samostatnost * zodpovědný přístup k práci, ochota učit se * řidičský průkaz sk.B, znalost práce na PC
Nabízíme
Náplň práce * provádění úkonů spojených s příjmem dřeva (měření dříví dle stanovených pravidel, kontrola lokality před nakládkou, kontrola kvality dřeva, přejímka od dodavatele ad.) * řízení nakládání, kontrola po nakládce, fotodokumentace * příprava podkladů (vyplnění konsignace) * zpracování dat, reporting … Jsme mladý, pozitivně naladěný kolektiv v úspěšné firmě. Profesní růst jistý.

Prodávající
Ilona Odvárková