Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme obchodního zástupce

Hledáme obchodního zástupce

Teplice
18. 8. 2021 - 10:53

Popis

Kde: Teplice nebo homeoffice, dle vlastního výběru
Plné info: https://www.rockfast.cz/kariera/obchodni-zastupce/

Firma RockFast s.r.o. hledá posilu na hlavní pracovní poměr na pozici obchodního zástupce. Hledáme spolehlivého, zodpovědného a zkušeného kolegu, jenž bude schopný vyhledávat a spravovat velkoobchodní zákazníky naší firmy. Hlavní složkou mzdy jsou permanentní, pravidelné a dlouhodobé provize z prodeje, díky nímž bude zástupce schopný vydělat násobky nepohyblivé složky mzdy. Proaktivní přístup k výkonu své práce považujeme u této pozice za nutnost. Zároveň je zde skvělá možnost kariérního růstu a spoluúčast na budování mladé, úspěšné a moderní firmy.

Výhody:

- Fixní složka platu k jednání (dle zkušeností a dovedností)
- Permanentní a pravidelné provize z prodeje po celou dobu zaměstnání
- Skvělá možnost kariérního růstu
- Přátelská atmosféra malé firmy
- Vysoká míra autonomie
- Možnost organizovat si vlastní čas a styl práce
- Služební automobil, telefon a počítač

Náplň práce:

- Proaktivní vyhledávání a získávání nových velkoobchodních kontaktů
- Velkoobchodní prodej - fyzicky, online i telefonicky
- Asistence a podpora stávajících velkoobchodních zákazníků
- Vytváření a vylepšování pracovních procesů spojených se svou pozicí
- Monitorování trhu a zpracování relevantních informací
- Zodpovědnost za plnění obchodního plánu

Požadujeme:

- Dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
- Zkušenosti s velkoobchodním prodejem
- Ridičský průkaz skupiny B
- Proaktivní přístup k práci
- Spolehlivost
- Zodpovědné jednání
- Znalost AJ výhodou

Váš životopis zašlete na email kariera@rockfast.cz s předmětem "Obchodní zástupce - vaše jméno". Nástup do práce je možný ihned. Každý z vašich emailů si pečlivě projdeme. Děkujeme za váš zájem.

Tým Rockfast s.r.o.

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Prodávající
RockFast s.r.o.