Home Práce, zaměstnání Práce v ČR IT helpdesk na DPČ

IT helpdesk na DPČ

Žižkov
14. 6. 2021 - 13:38
25 000 Kč

Ve společnosti Správa zbytkového majetku MČ Praha 3 a.s. hledáme kolegu/kolegyni na výpomoc v oddělení IT.

Náplň práce:
- HW a SW údržba počítačů a jiné IT techniky
- správa počítačů, telefonní sítě a tiskáren
- administrace a správa vybraných IT systémů - Windows10, Office atd.
- základní správa sítě a dalších síťových zařízení

Požadujeme:
- komunikativnost a smysl pro teamovou práci
- znalost operačních systémů MS Windows – desktopové a serverové verze
- znalost MS Office​

Nabízíme:
- 25.000,- Kč hrubého měsíčně za poloviční úvazek - DPČ (20 hod/týden)
- výbornou kávu a malý a příjemný kolektiv

Životopis prosím zašlete na e-mailovou adresu: steinbachova@szmpraha3.cz.
S dotazy k nabízené práci se můžete obracet přímo na vedoucího IT oddělení: Jaroslava Štěpána, stepan@szmpraha3.cz, 225 092 970.

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Informatika, počítače
Konkrétní profese
Pracovník helpdesku
Odměna v Kč/měs
25000
Požadujeme
- komunikativnost a smysl pro teamovou práci - znalost operačních systémů MS Windows – desktopové a serverové verze - znalost MS Office​

Prodávající
Martina Steinbachová