Home Práce, zaměstnání Práce v ČR SEZONNÍ PRÁCE V PŮJČOVNĚ LYŽÍ A SNOWBOARDŮ!!!

SEZONNÍ PRÁCE V PŮJČOVNĚ LYŽÍ A SNOWBOARDŮ!!!

Albrechtice v Jizerských horách
26. 11. 2022 - 18:47

Přijmeme spolehlivého zaměstnance na lyžařskou sezónu 2022/2023 do lyžařské a snowboardové půjčovny POMI v horském středisku Tanvaldský Špičák v Jizerských horách.
Pracovní náplň půjčovna: půjčování a seřizování lyžařského a snb vybavení, drobná údržba, prodej zboží……….. Brigáda potrvá od prosince do března.
Dobrá znalost AJ/NJ podmínkou. Spolehlivost, pracovitost, samostatnost, komunikativnost.
Nabízíme:
Přátelský kolektiv.
Přesčasy placeny zvlášť.
Ubytování na celou sezonu zajištěno.
Půjčení lyžařského a snb vybavení zdarma.
Pracovní-firemní oblečení.
Dále přijmeme zaměstnance do servisu lyží a snb a instruktory lyžování a snb.
e-mail: info@pomi.cz , tel. 602360161

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Jiné obchodní profese
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
AJ/NJ - Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, komunikativnost
Nabízíme
Ubytování na celou sezonu zajištěno. Půjčení lyžařského a snb vybavení. Pracovní-firemní oblečení.

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Milan Podhorský