Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Kovář ZETOR KOVÁRNA, s. r. o.

Kovář ZETOR KOVÁRNA, s. r. o.

Jihomoravský kraj
21. 8. 2017 - 07:42

Jsme tradiční brněnský výrobce zápustkových výkovků s významným postavením na trhu, a momentálně rozšiřujeme svůj tým kovářů!

Náplň práce:
- obsluha a seřizování kovacích linek
- montáž a demontáž nářadí
- znalost a dodržování pracovních postupů
- orientace v technických výkresech
- vázání břemen

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Kovář, podkovář
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
24500
Požadujeme
- praxe na obdobné pozici nebo vzdělání v oboru kovář výhodou - manuální zručnost - pracovní nasazení - odbornost - ochotu pracovat v třísměnném provozu
Nabízíme
- práci ve stabilní společnosti s tradicí - zaměstnanecké benefity - možnost kariérního růstu - příslušné mzdové ohodnocení

Prodávající
Klára Bergmaová