Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme provozní techniky

Hledáme provozní techniky

Nové Město
9. 6. 2021 - 11:40

Náplň práce: * průběžná kontrola technologií – VZT, chlazení, elektro, … * technická správa budovy * běžná údržba objektu * drobné opravy

Požadujeme: * elektrotechnické vzdělání - vyhláška 50 výhodou* manuální zručnost * zkušenosti s údržbou objektů - výhodou

Nabízíme: * zázemí stabilní a neustále se rozvíjející rodinné společnosti * příjemné pracovní prostředí v širším centru Prahy* dlouhodobou spolupráci * možnost pracovního růstu * nástup možný IHNED

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Údržbář
Požadované vzdělání
výuční list

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce

Prodávající
Rilancio