Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce

Obchodní zástupce

Brno-střed
5. 12. 2021 - 23:29

Momentálně leží obchod na bedrech majitele a jednatele, a protože mají práce nad hlavu, hledáme do týmu schopného obchodníka, který dokáže plnit zadané aktivity, realizovat obchodní schůzky a přinášet z nich zakázky.

Jedná se o prodej Dokumentace.online a Akredita, v obou případech jde o produkty, o které je zájem a díky svým pokročilým funkcím mají na trhu velmi dobrou pozici. K tomu také poskytujeme široké marketingové a podpůrné zázemí. Pořádáme webináře, nabízíme individuální školení, propojujeme jednotlivé klienty a vytváříme partnerství. Práce u nás je opravdu různorodá a rozhodně u nás není nuda.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- BUDOVÁNÍ VZTAHŮ S KLIENTY
- prezentace software klientům
- schůzky s klienty, kteří projeví zájem o software prostřednictvím webové registrace
- vytváření a rozšiřování databáze kontaktů
- navolávání a domlouvání schůzek s decision makery
- konzultace se stávajícími klienty
- účast na marketingových aktivitách firmy

POŽADUJEME:
- odpovídající vzhled a vystupování
- obchodního ducha a schopnost slušného jednání
- základní znalosti problematiky IT
- dodržování kodexu cti obchodníka

VÝHODU MÁTE, KDYŽ:
- máte kontakty v oblasti firem zajišťující BOZP PO, stavebních firem, vedení zdravotnických zařízení atd.
- máte zafixované obchodnické návyky
- máte buď auto, nebo dobré internetové připojení

NABÍZÍME:
- pravidelné měsíční / roční provize z každého prodeje
- základní provizi a bonusy za plnění vámi stanoveného plánu
- fix za plnění povinností
- kariérní systém postavený nejen na mobilech a noteboocích, ale především na možnostech sebevzdělávání a seberozvoje
- většina meetingů (i s klienty) probíhá online

více na https://lide.quantumsoft.cz/inzerat-obchodni-zastupce/

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Prodávající
Marie Zemanová