Kategorie
Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce/obchodní referent

Obchodní zástupce/obchodní referent

Prosek
26. 5. 2021 - 12:25
V textu
Prodávající

Popis

Požadavky
• Vhodné pro muže i ženu
• SŠ/VŠ
• ŘP B (aktivně)
• Zkušenosti z pozice obchodního zástupce - výhodou

Nabídka
• zajímavá práce na HPP s možností dobrého pracovního rozvoje
• odpovídající finanční ohodnocení + výkonnostní prémie
• mobilní telefon, notebook, stravenky a další benefity
• služební vozidlo, možnost využití i k soukromým účelům
• přátelské prostředí firmy

Pracovní náplň

• akvizice nových zákazníků v terénu
• péče o stávající zákazníky v terénu
• obchodní činnost na pobočce (technická, obchodní)
• poskytování odborného poradenství zákazníkům
• vytváření cenových nabídek

Parametry

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní referent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• Zkušenosti na obdobné pozici – obchod / prodej • Uživatelská znalost práce na PC – zejména Microsoft Office • Komunikativní znalost AJ nebo NJ – zahraniční dodavatelé • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
Nabízíme
• Zaměstnání na HPP • 4 týdny dovolené, stravenky, příspěvek na jazykové kurzy • Místo výkonu práce: Praha Prosek

Základní údaje

Oblast inzerce
Prosek
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
59318106221099318745
V textu
Prodávající

Zavřít Zavřít
Prodávající
Romana Macurová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!