Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní zástupce/obchodní referent

Obchodní zástupce/obchodní referent

Prosek
26. 5. 2021 - 12:25

Popis

Hledáme do týmu nového kolegu na pozici obchodní zástupce.

Jsme obchodní společnost s více jak 30letou působností v oboru dodávek materiálů pro dřevostavby a stavebnictví.

V současné době společnost M.T.A. nabízí svým zákazníkům ucelený program materiálů vhodných pro hrubé konstrukce dřevostaveb s důrazem na ekologické materiály z obnovitelných zdrojů. V portfoliu společnosti proto naleznete především dřevovláknité izolační materiály a konstrukční prvky STEICO, velkoplošné materiály desky OSB a DHF, konstrukční řezivo KVH, BSH, ale také těsnící materiály Isocell, terasové a fasádní profily, speciální spojovací prvky i sádrovláknité desky Fermacell.

Pracovní náplň
• péče o stávající zákazníky v terénu
• akvizice nových zákazníků v terénu
• obchodní činnost na pobočce (technická, obchodní)
• poskytování odborného poradenství zákazníkům
• vytváření cenových nabídek

Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní zástupce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• Vhodné pro muže i ženu • SŠ/VŠ • ŘP B (aktivně) • Zkušenosti z pozice obchodního zástupce – výhodou
Nabízíme
• zajímavá práce na HPP s možností dobrého pracovního rozvoje • odpovídající finanční ohodnocení + výkonnostní prémie • mobilní telefon, notebook, stravenky a další benefity • služební vozidlo, možnost využití i k soukromým účelům • přátelské prostředí firmy • nástup možný ihned

Základní údaje

Oblast inzerce
Prosek
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
59318106221099318745

Prodávající
Romana Macurová