Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Obchodní asistent/ka (vhodné i pro maminky na mateřské)

Obchodní asistent/ka (vhodné i pro maminky na mateřské)

9. 5. 2021 - 11:49
150 Kč

V roce 2020 byl rekordní počet hypotečních úvěrů v dějinách České Republiky.
Láká Vás bussiness s nemovitostmi?
Pojďte se zapojit do dynamického rychle rostoucího týmu.

Náplň práce:
• Servis stávajících klientů
• Sjednávání obchodních jednání
• Komunikace s klienty a bankami
• Administrativní podpora realitních a finančních obchodů

Rádi Vás na všechny činnosti výše popsané individuálně vyškolíme.

Požadavky:
• Min. středoškolské vzdělání s maturitou
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Spolehlivost, loajálnost, preciznost, týmový hráč

Nabízíme:
• Know-how přední finanční a realitní firmy na trhu
• TOP IT technologie
• Propracovaný vzdělávací systém
• Individuální přístup, zaškolení
• Flexibilní pracovní doba (vhodné i pro studenty VŠ, VOŠ a maminky na rodičovské dovolené)
• Kariérní posun individuálně dle Vás
• Pracovní smlouva: DPP, DPČ, IČO – 150 Kč/hod. + flexibilní složka mzdy dle realizovaných obchodů

Pokud Vás to zaujalo, pošlete své CV na níže uvedený e-mail:
Těšíme se na Vás.

Ing. Eva Rychtaříková
Realitní a finanční specialista v Broker Consulting
Mobil: +420 723 344 914
E-mail: eva.rychtarikova@bcas.cz

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Prodej, obchod, zákaznický servis
Konkrétní profese
Obchodní asistent
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Vhodné i pro

Maminky na mateřské