Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Administrativní pracovník obchodního a projektového oddělení

Administrativní pracovník obchodního a projektového oddělení

Nový Bydžov
4. 6. 2021 - 10:58
V textu

Administrativní pracovník/ce obchodního a projektového oddělení

Prokeš & Co. CZ s.r.o.

Hledáme kolegu nebo kolegyni s dobrými komunikačními schopnostmi a profesionálním vystupováním pro podporu našeho obchodního a projektového týmu.

Náplň práce
* komplexní administrativní podpora obchodního a projektového oddělení
* administrativní činnosti spojené se vztahem k obchodním partnerům
* emailová a telefonická komunikace s dodavateli a odběrateli
* spolupráce s ostatními odděleními společnosti
* běžná administrativní práce na pc

Požadujeme
* minimálně SŠ vzdělání s maturitou
* znalost AJ minimálně na úrovni B2
* znalost NJ vítána
* velmi dobré komunikační dovednosti, profesionální vystupování
* dobrou znalost práce na PC (MS Office 365), obsluha zákaznických portálů, znalost SW Pohoda vítána + práce s internetovými prohlížeči
* pečlivost, systematičnost, spolehlivost a zodpovědnost
* schopnost pracovat samostatně i v týmu
* časovou flexibilitu
* ochotu učit se
* proaktivní přístup k práci, pozice je vhodná i pro absolventy

Nabízíme
* perspektivní a stabilní zaměstnání v rostoucí firmě
* práci v menším přátelském kolektivu
* odpovídající finanční ohodnocení
* pracoviště Nový Bydžov
* nástup dohodou
* možnost profesního i osobního rozvoje
* nástupní mzda 30.000,-Kč/měsíc s možností dalšího růstu

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, pokud nám zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail : michal.kostal@prokes-rubber.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Výroba, průmysl a provoz
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
30000

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Michal Košťál