Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme vhodné kandidáty na pozici Údržbář- správce BD

Hledáme vhodné kandidáty na pozici Údržbář- správce BD

Praha
3. 2. 2021 - 11:05

Popis

Náplň práce:
odemykání BD v případě potřeby, péče o objekt , drobný úklid, drobné opravy, údržba budovy.
Údržba zeleně a správa kotelny.
Požadujeme:
šikovnost, technickou zdatnost.
samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup,řidičský průkaz
Je nutná VYHLÁŠKA 50
Českého úřadu bezpečnosti práce a Českého báňského úřadu
o odborné způsobilosti v elektrotechnice

Nabízíme:
práci na zkrácený úvazek nebo dle domluvy na plný úvazek
flexibilní pracovní doba, rozumné pracovní podmínky
místo výkonu práce: Praha 5 – ulice Jínonická

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Údržbář
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
10000
Požadujeme
šikovnost, technickou zdatnost. samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup.
Nabízíme
práci na zkrácený úvazek flexibilní pracovní doba, rozumné pracovní podmínky místo výkonu práce: Praha 5 – ulice Jínonická

Vhodné i pro

Důchodce

Prodávající
Martin Parč