Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Ruční mytí vozidel - cleaner, Praha 4

Ruční mytí vozidel - cleaner, Praha 4

Nusle
26. 4. 2022 - 12:41
30 000 Kč

Společnost clean&style – premiový dodavatel služeb v oblasti ručního mytí a detailingu osobních vozidel a motocyklů, hledá na svou pobočku v Praze 4 Pankrác, spolupracovníka na pozici Cleaner.

Náplň práce:

ruční mytí vozidel pomocí našich TOP technologií

kompletní čistění interiérů

tepování textilních částí interiéru, čistění a impregnace kůže

detailingové zakázkové práce (oživování plastů, světel, chromů, leštění laku, aplikace vosků, kermaika atd.

příprava vozidla pro předání zákazníkům

Nabízíme práci:

se zajímavými vozy

v mladém kolektivu

v čistém a moderním prostředí

ve stabilní a silně se rozvíjející společnosti

s atraktivním platovým ohodnocením s příplatky ke mzdě

se snadnou dopravní dostupností – Metro C

s možností stravování se přímo v budově provozovny

v atraktivním systému směn

Požadujeme:

jsme fanoušci detailingu a motorových vozidel obecně. Jsou naše vášeň a radost. Takové kolegy potřebujeme.

samostatnost

spolehlivost

pečlivost

dochvilnost

komunikativnost

nadšení a radost z dobře odvedené práce

zkušenosti s ručním mytím a detailingem výhodou.

Možnost spolupráce i na ŽL, či dlouhodobější brigádu.

Mzda 30-35 tis. + možné další bonusy.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, když nás kontaktujete telefonicky, či pomocí emailu.

Obor činnosti
Auto, moto
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
30000

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
Clean Style Service s.r.o.