Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Vedoucí skladu/skladník

Vedoucí skladu/skladník

Ústí nad Labem-město
2. 1. 2022 - 17:01
25 000 Kč

Velkoobchod se dřevem a truhlářským materiálem hledá na HPP vedoucího skladu nebo skladníka.
Náplň práce:
• Práce manuální i s technikou, vysokozdvižný vozík - jak řízený, tak ručně vedený.
• Vykládka kamionu, manipulace se zbožím (zaskladňování, vyskladňování) ve skladu, inventarizace zboží.
• Výhodou řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík (není podmínkou).
• Obsluha interního skladového systému, práce se čtečkou.
• Spolupráce s ostatními odděleními a prodejnou.
• Pracujeme od PO - PÁ (7:30-16:00) a jednu sobotu v měsíci (7:00-12:00) + příplatek za sobotní prodej.
• Upozorňujeme na možnost přenášení těžkých balíků, tím jsou upřednostněni muži.
• Zkušenosti s prací ve skladu je výhodou.
• Dobrá komunikace, spolehlivost a schopnost týmové práce.

CO TI NABÍZÍME
• Smlouvu na dobu určitou na rok, s 3měsíční zkušební lhůtou. Při vzájemné spokojenosti smlouvu prodlužujeme na dobu neurčitou.
• 20 dní dovolené ročně (při plném pracovním úvazku) a 2 dny Sick days. Další možnost volných dní při splnění předem stanovených kritérií.
• Příplatky za víkendy 50 %, státní svátky 100 % a 20 % příplatek za práci po 16:00..
• Možnost dalšího výdělku formou úkolové práce nad rámec svých povinností..
• Zaměstnanecká sleva na veškerý nabízený sortiment.
• Mzda 25-30.000Kč.
• Dobrá dostupnost MHD.
• Zaměstnanecký pracovní oděv.
• Možnost kariérního růstu a vzdělávání.

Vyznáváme filozofii „Rodinné firmy“ s nadstandartními mezilidskými vztahy, včetně vedení společnosti.

Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Truhlář, stolař
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
25000

Prodávající
Acer-cs