Home Práce, zaměstnání Práce v ČR RECEPČNÍ - PRAHA 6 - BOŘISLAVKA

RECEPČNÍ - PRAHA 6 - BOŘISLAVKA

Dejvice
4. 10. 2021 - 16:12

G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá kolegy níže specifikované pozice pro společnosti patřící do skupiny G4S působící na českém trhu.
G4S je významnou společností s vedoucím postavením na trhu bezpečnostních služeb.
Pro pracoviště v PRAZE - Bořislavka, hledáme vhodné uchazeče na pozici " RECEPČNÍ "
Náplň práce:
práce spojené s recepční činnosti
komunikativní znalost AJ

Nabízíme:
zaměstnání na DPP pouze denní směny - 7:00 - 19:00, Po - Ne
odpovídající mzdové ohodnocení
nástup ihned

Požadujeme:
komunikativnost
flexibilita a schopnost reagovat na mimořádné situace
trestní bezúhonnost
znalost AJ - komunikativní, práce na počítači
Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.
Kontakt:
Ing. Ivana Slavíková mobil: +420 724 793 669
ivana.slavikova@cz.g4s.com

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Recepční
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou

Prodávající
Natálie Charvátová