Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Řidič-zásobovač s vlastní dodávkou

Řidič-zásobovač s vlastní dodávkou

Praha 4
18. 1. 2022 - 16:20

Popis

ŘIDIČ - zásobování staveb materiálem s vlastní dodávkou

Náplň práce:

Do svého týmu hledáme řidiče s vlastní dodávkou pro rozvoz, nákup, závoz a zásobování při rekonstrukcích a realizacích staveb materiálem, dále pak pro odvoz odpadu. Dovezený materiál pak již dále nenosí na to je již připraven parťák přímo na konkrétní stavbě. Řidič pouze doveze materiál a nafotí jej společně s dodacími listy pro kontrolu a případnou reklamaci.

Každý řidič obsluhuje maximálně 5 staveb a účastní se 1 x týdně kontrolních dní na každé ze staveb, kterou bude obsluhovat kde se vše plánuje jaké nákupy a závozy budou potřeba a další potřebné v součinnosti s koordinátorem a parťákem.

Nabízíme:
Pevná pracovní doba, zajímavé finanční ohodnocení, zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí, individuální přístup

Požadujeme:

Řidič musí být časově flexibilní, zodpovědný, komunikativní, vstřícný a ochotný, vše je o osobním přístupu a na dohodě. Stavby máme převážně v Praze a okolí, některé i ve Středočeském kraji - záleží na dohodě, kterou ze staveb budete obsluhovat.

Své životopisy prosím zasílejte na koisova@mondat.cz

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Doprava, logistika, zásobování
Konkrétní profese
Řidič, závozník
Požadované vzdělání
výuční list

Prodávající
Martina Koišová