Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Kouč zdravého životního stylu

Kouč zdravého životního stylu

Zlín
18. 4. 2017 - 15:55

Centrum zdravého životního stylu SVĚT ZDRAVÍ ZLÍN - do našeho týmu přijmeme nutriční specialistku/specialistu na zkrácený úvazek.

Náplň práce:
• poradenství v oblasti zdraví, výživy a pohybu pro zajištěnou klientelu
• sestavování jídelníčků
• práce s výživovými doplňky Světa zdraví
• komunikace s lékařskou radou Světa zdraví
• zajištění odbornosti, kreditu a obratu provozovny
• práce na zkrácený úvazek (2-3 dny v týdnu) s možností dalšího rozšíření
• nástup ihned
• odměna: 8000-15000Kč/měsíc

V případě Vašeho zájmu o inzerovanou pozici zasílejte svůj strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu homolkova.renata@gmail.com

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Služby
Konkrétní profese
Wellness poradce
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
• odborné vzdělání v oboru výživy člověka • prokazatelné znalosti z oblasti zdraví, výživy, pohybu • nadstandardní komunikační dovednosti, zákaznicky orientovanou osobnost, obchodního ducha • aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu • dynamickou a pozitivně naladěnou osobnost příjemného vystupování
Nabízíme
• práci pro stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost na trhu • nadstandardní finanční ohodnocení (fixní odměna + bonusy odvislé od dosažených výsledků) • práci na zkrácený úvazek (vhodné i pro studenty) s možností dalšího rozšíření a trvalého uplatnění • odborné zaškolení • možnost dalšího vzdělávání, pravidelných školení a odborného růstu • příjemné pracovní prostředí • vlastní kancelář, k dispozici asistentku

Prodávající
Mgr. Renata Schlesinger