Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Automechanik AutocentrumVyškov

Automechanik AutocentrumVyškov

Výškov
7. 4. 2022 - 18:10
37 000 Kč

Popis

Automechanik (AutocentrumVyškov) - Vyškov
Autoslužby – Pneuservis - Geometrie – Půjčovna – Ruční čištění

Požadavky:

1.odborné
předpoklady pro práci v autoservisu, vyučení v oboru, požadujeme vztah k autům a práci s nimi. Výbornou manuální zručnost, samostatnost a učenlivost.
2.jazykové
znalost základní angličtiny vítána (základní slovní zásoba pro technickou dokumentaci a vyhledávání na internetu)
3.osobnostní
samostatnost a zodpovědnost  za svěřenou práci
dobré vystupování a komunikace s vedením servisu
bydliště v  oblasti Vyškov a blízké okolí podmínkou

Náplň práce:
práce v oblasti autoservisu, pneuservisu, vozidel autopůjčovny, obytných vozidel a dodávek, základní diagnostiky vozidel a geometrie, brzdy, inspekční prohlídky, atd. a všech ostatních souvisejících prací se servisem vozů a obytných aut a karavanů.

Nabízíme:
zaměstnání v  zavedeném autoservisu, další vzdělávání od kolegů a školení v oboru, zajímavou a různorodou práci, základní stálé platové podmínky ve stabilní firmě, nástupní plat od 30.000,- CZK/měsíc.

Očekáváme:
řidičský průkaz skupiny B, čistý rejstřík, aktivní a zodpovědný přístup k práci, 100% pracovní nasazení, dlouhodobou loajalitu k firmě, nástup možný ihned do prostor firmy ve Vyškově k zaškolení.

email: info@autocentrumvyskov.cz

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Auto, moto
Konkrétní profese
Automechanik
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
37000

Prodávající
Jiri Volf