Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Daňový poradce, finanční účetní, asistent daň. poradce

Daňový poradce, finanční účetní, asistent daň. poradce

Plzeň 2-Slovany
8. 11. 2022 - 10:51

Popis

Popis pracovní pozice:
Pro další posílení našeho týmu hledáme kolegy/kolegyně na pozice daňový poradce, daňový specialista a
účetní, pro kanceláře v Praze, PLZNI a Písku.
Česká důvěrnická společnost s.r.o moderní, rodinná firma, orientovaná na poskytování služeb v oblasti
účetního a daňového poradenství. Vždy se snažíme být o krok napřed v našem oboru a máme velmi vysoké
standardy kvality našich vlastních služeb. Specializujeme se především na menší a středně velké společnosti.
Mezi našimi klienty jsou také zahraniční společnosti a několik zahraničních koncernů.

Nezávislá a samostatná podpora klientů
Zpracování finančního účetnictví
Zpracování mzdového účetnictví
Příprava ročních finančních výkazů
Příprava ekonomických hodnocení
Příprava daňových přiznání
Přezkoumání oznámení o vyměření daně
Spolupráce při zpracování daňových záležitostí
Účast na projektech vyšší úrovně klientů

Obor činnosti
Finance a ekonomika
Konkrétní profese
Účetní
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
»Velmi dobrá znalost Microsoft Office »Samostatné zpracování účetnictví, přiznání k DPH, ročních účetních závěrek, mzdového účetnictví (není povinné) a přiznání k dani z příjmů. »Schopnost pracovat v týmu a přátelská a otevřená osobnost. »Ochota učit se a přijímat kompromisy, cílevědomost, humor, poctivost a spolehlivost.
Nabízíme
»Pracovní atmosféra: velmi plochá hierarchie a velmi kolegiální a důvěryhodná pracovní atmosféra. »Prostory: Velmi reprezentativní a centrálně umístěné kanceláře »Pracoviště: Moderně a stylově zařízené »Plat: Nadprůměrná mzda, různé nápoje a občerstvení, finanční podpora v případě zkoušek (daňový specialista, daňový asistent, daňový poradce). »Pracovní doba: pružná pracovní doba, možnost home office. »Dovolená: atraktivní nárok na dovolenou. »Další vzdělávání: U nás je k dispozici mnoho školení

Prodávající
Michaela Vencova