Kategorie
Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Detektiv na prodejně - Zlín, až 170,-Kč/hod

Detektiv na prodejně - Zlín, až 170,-Kč/hod

Zlín
2. 12. 2022 - 07:57
170 Kč
Prodávající

Popis

Společnost Falcon security, s.r.o. přijme do pracovního poměru kolegu/kolegyni na pozici strážný(á). Nabízíme hlavní pracovní poměr (HPP).
Náplň práce:
-Detektiv na prodejně
-Zamezení krádeží na prodejně
-Kontrola osob při detekci rámem

Parametry

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Ostraha a bezpečnost
Konkrétní profese
Pracovník ostrahy
Požadované vzdělání
základní
Odměna v Kč/měs
170
Požadujeme
- bezúhonnost (čistý výpis z RT) - samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné vystupování - certifikát strážného výhodou
Nabízíme
-Práce na HPP / DPP -DPP brigádně i pro studenty -Směny – 6 hodinové nástup v 14:00 / 11 hodinové směny nástup v 9:00 - Jistotu pravidelného příjmu vypláceného v souladu s právními přepisy Město: Zlín tř. 3.května Malenovice 1170, 763 02 Mzda: 150-170/ Počet míst: 5 Plný/ Zkrácený úvazek Kontakt: 606 618 006 e-mail: nabor@protecton.cz (T.Burýšek)

Základní údaje

Oblast inzerce
Zlín
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
81992038467881243372
170 Kč
Prodávající

Zavřít Zavřít
Prodávající
PROTECTON
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!