Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Stavební mistr popř. stavbyvedoucí

Stavební mistr popř. stavbyvedoucí

Olomoucký kraj
18. 2. 2021 - 10:02

Menší stavební společnost, která se zabývá realizací střešních systémů, zateplením a stavebními úpravami objektů přijme do trvalého pracovního poměru pracovníka na pozici stavbyvedoucího popř. stavebního mistra.
Pracovní náplň:
•Samostatné, odborné a hospodárné řízení stavby
•Řízení a koordinace vlastních pracovníků i poddodavatelů
•Komunikace s investorem stavby, projektantem
•Kontrola plnění plánu stavby
•Vedení stavebního deníku
•Dohled nad zásobováním stavby materiálem
•Příprava fakturace

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Stavbyvedoucí
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Požadujeme
Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou stavebního směru•Praxe v oboru min. 5 let (pozemní stavby)•Dobrá orientace v projektové dokumentaci, rozpočtech•Organizační a komunikační schopnosti, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost•Uživatelská znalost práce na PC•Řidičský průkaz sk.B•Zkušenosti s vedením malého kolektivu•Čistý trestní rejstřík•Zvládání práce ve stresových situacích (Autorizace v oboru pozemní stavby výhodou)
Nabízíme
Plný pracovní úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou•Odpovídající finanční ohodnocení•Mobilní telefon, auto, notebook i pro soukromé účely•Zaškolení, zapracování•Práce v přátelském kolektivu•Nástup možný ihnedKontaktní osoba:

Prodávající
Josef Ander