Home Práce, zaměstnání Práce v ČR PŘIVÝDĚLEK, PRÁCE, BRIGÁDA - OPERÁTOR NA INTERNETU

PŘIVÝDĚLEK, PRÁCE, BRIGÁDA - OPERÁTOR NA INTERNETU

Celá ČR
18. 5. 2021 - 15:48

Popis

PŘIVÝDĚLEK, HOMEOFFICE, BRIGÁDA BEZ POPLATKŮ

Pracovní náplň: publikace reklamy v oblasti marketingu, výběr vhodných kandidátů
Pracovní pozice: operátor na internetu, administrativní pracovník
Pracovní doba: flexibilní - nejlépe 1-3 hodiny denně
Odměna: 2-20 tisíc Kč/měsíc
Způsob vyplácení: převodem na účet 1x měsíčně
Školení: pracovní skupina na facebooku, články, videa
Požadavky: uživatelská znalost PC, nebo telefonu s připojením na internet

Vhodné pro všechny od 18-ti let, maminky na MD, důchodce, studenty.

UCHAZEČI MĚ KONTAKTUJTE NA EMAIL SMITY7@POST.CZ

Druh úvazku
částečný úvazek
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Asistent v médiích, reklamě, PR
Požadované vzdělání
výuční list
Odměna v Kč/měs
15000
Požadujeme
trpělivost, chtít učit se novým věcem, dobrá znalost ČJ, uživatelská znalost PC, nebo telefonu s připojením na internet
Nabízíme
kompletní zaškolení, online podpora 24/7, dobré finanční ohodnocení

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Dominik