Kategorie
Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Brno - Švadlenky pro značku GoldBee

Brno - Švadlenky pro značku GoldBee

Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
18. 1. 2022 - 10:24
21 000 Kč
Prodávající

Popis

Značka GoldBee hledá šikovné švadleny do svého týmu!

Připojte se ke Startupu v Brně. Rádi Vás přivítáme v našich nových kancelářích a skladech s dobrou atmosférou.

Firma: Naine.cz (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Karásek 2262/1i, Brno - Řečkovice
Pracovní poměr: práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo, dohoda o pracovní činnosti, jiné (na dobu určitou)
Vzdělání: základní
Jazyky: čeština (pokročilá)
Benefity: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy,
školení, firemní akce, možnost práce na proplacené přesčasy.
Vhodné i pro: důchodce, OZP s docházením do firmy (ostatní)
Zařazení: šič/šička, výroba, průmysl a provoz

Náplň práce:
- šití na průmyslových strojích (legíny, tílka, trička, atp.)
Požadujeme:
- samostatnost a pečlivost
- manuální zručnost
- nutná praxe v šití
Nabízíme:
- Dlouhodobou spolupráci na HPP (Lze plný úvazek i poloviční, či brigáda)
- Práci v příjemném pracovním prostředí a rodinném kolektivu
- Jednosměnný provoz s flexibilním začátkem pracovní doby (mezi 6 - 9 hodinou)
- Firemní akce
- Slevy na celý sortiment www.naine.cz

Naše firma se zabývá prodejem, distribucí a výrobou sportovního oblečení ( www.naine.cz ). V roce 2020 jsme začali vyrábět vlastní značku a tuto výrobu chceme dál rozšiřovat.

Životopis prosím posílejte na e-mail: tereza.sucha@czechsoul.cz

Parametry

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Řemeslné práce
Konkrétní profese
Krejčí, švadlena

Vhodné i pro

absolventy
Důchodce

Základní údaje

Oblast inzerce
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
88422639330111326672
21 000 Kč
Prodávající

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tereza Suchá
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

0 / 2000