Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Pohodlná práce z domova

Pohodlná práce z domova

Hlavní město Praha
13. 3. 2021 - 16:33

Nabízím spolupráci v prosperující firmě Global 3000 která na trhu působí již 20 let a zatím nemá na našem trhu konkurenci. Firma již působí i na Slovensku a od loňského roku i v Maďarsku. Není nutný ŽL. Vhodná pro maminky na MD/RD, studenty, pracující i důchodce.

Nejdříve jako přivýdělek, později i plný úvazek.

Náplň práce:
- budování své nové prodejní sítě
- sběr objednávek a seznamování zákazníků s výrobky

Místo práce a čas jí věnovaný je zcela na vás, můžete pracovat z pohodlí domova a věnovat se jí naplno, nebo třeba i v kanceláři své současné práce a jen si přivydělávat.

V případě zájmu, nebo pro bližší informace, pište na email sotova.pavla@gmail.com, nebo přes formulář pod inzerátem.

Druh úvazku
smluvní či externí vztah
Obor činnosti
Marketing, média a reklama
Konkrétní profese
Jiné profese v marketingu a médiích
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
- ochotu učit se novým věcem, organizační schopnosti, aktivní přístup k prodeji a řešení problémů - vlastnit chytrý telefon a internet - vlastní tablet či počítač výhodou
Nabízíme
- v případě velmi dobrých výsledků mimořádné prémie - práci ve stabilní a prosperující firmě - odměny dle výsledků

Vhodné i pro

Důchodce
Maminky na mateřské
Zdravotně postižené

Prodávající
Pavla Šotová