Home Práce, zaměstnání Práce v ČR HIP / hlavní inženýr projektu, vedoucí pracovní skupiny

HIP / hlavní inženýr projektu, vedoucí pracovní skupiny

Hlavní město Praha
9. 3. 2021 - 16:39
Dohodou
Kupující

Naše architektonická a projekční kancelář s mnohaletou tradicí hledá vhodného kandidáta/tku na pozici hlavního inženýra projektu, vedoucího pracovní skupiny.

POPIS POZICE/NÁPLŇ PRÁCE:
• Vedení projektů a týmu spolupracovníků, jejich motivace a rozvoj
• Řízení časového harmonogramu projektu včetně nákladů
• Odpovědnost za kvalitu zpracování projektu
• Nehledáme supermana, ale kolegu

Druh úvazku
plný úvazek
Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Požadované vzdělání
vysokoškolské
Požadujeme
• VŠ vzdělání stavebního směru, autorizace výhodou • Zodpovědnost, aktivní přístup k práci, dobré komunikační a organizační dovednosti • Zkušenost se zpracováním prováděcích dokumentací • Minimálně 5 let praxe v řízení projektů • Aktivní znalost anglického jazyka vítána • Systémové a analytické myšlení • Autocad, Microsoft Office, BIM výhodou
Nabízíme
• Zajímavou a perspektivní práci • Pružnou pracovní dobu • Zázemí a podporu společnosti s dlouholetou tradicí • Motivující finanční ohodnocení • Profesionální a přátelský kolektiv • Nekorporátní prostředí, pracovní benefity, útulnou kancelář • Atraktivní lokalitu pracoviště s dobrou dopravní dostupností • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů

Zavřít Zavřít
Kupující
Michal Kozojed