Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Svářeč CO2 - Zámečník

Svářeč CO2 - Zámečník

Středočeský kraj
28. 2. 2018 - 15:01

Popis

Požadujeme;
- vyučení případně maturitu v technickém oboru,
- svářečský průkaz C02
- oprávnění EN287-1 135/136 BW/FW CO2, tupé i koutové svary
- sváření plechů ve všech polohách s neomezenou tloušťkou platnosti
zkušební vzorek od 12,5 mm
Zámečník,přípravář
- samostatnost, čtení výkresové dokumentace
- komunikativnost, práci s autogenem, CO2
- praxe min 3 roky
- zodpovědný
Nabízíme
- stabilitu společnosti
- slušné zacházení

Náplň práce
Realizace zakázek v rámci výroby a montáže ocelových konstrukcí příprava, montáž, sváření
Životopisy a kopie certifikátu svářeče zasílejte na email: prace@vivacorporation.cz, Kontakt tel. č.+420 776571715, +420 732282337 www.vivacorporation.cz

Obor činnosti
Stavebnictví a reality
Konkrétní profese
Svářeč
Požadované vzdělání
základní
Požadujeme
Nabízíme

Prodávající
VIVA Corporation