Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Hledáme asistenta/ku

Hledáme asistenta/ku

Teplice
18. 8. 2021 - 10:51
25 000 Kč

Popis

Kde: Teplice
Plné info: https://www.rockfast.cz/kariera/asistent/

Firma RockFast s.r.o. hledá posilu do mladého kolektivu moderní firmy na hlavní pracovní poměr na pozici asistenta. Potřebujeme flexibilního člověka, který má rád pracovní rozmanitost, rád pracuje na různých úkolech z různých oborů a který umí nezávisle přemýšlet a jednat. Nabízíme skvělou šanci učit se novým věcem jak v online, tak offline prostředí moderní a úspěšné velkoobchodní a maloobchodní firmy. Chtěl by si jeden den vytvářet produktovou fotografii, ale druhý den řešit napojení eshopu, nebo online marketing? Pokud ano, jsme pro tebe ideální volba. Pokud si nejseš jistý, zda je to pravé místo, napiš nám a my ti poskytneme více informací.

Výhody:

- Plat 25.000+ Kč čistého (k jednání dle schopností a dovedností)
- Vysoká rozmatinost práce, práce na různých projektech a v různých oborech
- Skvělá možnost kariérního růstu
- Přátelská atmosféra malé firmy
- Možnost přímo ovlivňovat firemní procesy
- Důležitá součást úzkého týmu vedení firmy

Náplň práce:

- Administrativní a kreativní asistence na aktivních projektech firmy v online (i offline) prostředí
- Vytváření nových projektů a zodpovědnost za jejich dokončení
- Organizace práce, pracovních procesů a postupů
- Pomoc jednotlivým oddělením firmy dle potřeby
- Pracuj na tom, co si myslíš, že je zrovna potřeba udělat

Požadujeme:

- Silně proaktivní přístup k práci
- Schopnost multi-taskingu
- Znalost AJ (znalost Němčiny výhodou)
- Pokročilé dovednosti práce na PC
- Spolehlivost
- Zodpovědné jednání

Váš životopis zašlete na email kariera@rockfast.cz s předmětem "Asistent - vaše jméno". Nástup do práce je možný ihned. Místo výkonu práce jsou Teplice. Každý z vašich emailů si pečlivě projdeme. Děkujeme za váš zájem.

Tým Rockfast s.r.o.

Obor činnosti
Administrativa
Konkrétní profese
Asistentka, sekretářka
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
Odměna v Kč/měs
25000

Vhodné i pro

absolventy

Prodávající
RockFast s.r.o.