Kategorie
Home Práce, zaměstnání Práce v ČR Asistentka z domova

Asistentka z domova

Celá ČR
15. 3. 2023 - 04:45
200 000 Kč
Prodávající

Popis

Nabízím práci formou na pozici asistentky telefonistky s perspektivou mileneckého vztahu s velmi zajímavým podílovým odměňováním. Práce je z domova bez nutnosti kamkoliv docházet, volná pracovní doba, bez dohledu jakékoliv osoby, s povinností reagovat do 24 hodin, možnost získání renty z už odvedené práce.
Důležitá velmi dobrá znalost češtiny (pravopis), schopnost telefonické komunikace a základní znalosti práce s počítačem a ochota investovat do práce aspoň 3 hodiny svého času denně. Náplní práce je telefonická komunikace s klienty (odchozí hovory), zápis informací a vytváření inzerátů, domlouvání schůzek a přeposílání dokumentů mailem - činnosti, které zvládne 90% populace, to vše v kombinaci s volnou pracovní dobou (Vy určujete, kdy a jak často budete pracovat), některé výdělky jsou vypláceny okamžitě, některé na vyžádání a další vždy jednou měsíčně.
Pokud Vás nabídka zaujala, můžeme vše probrat telefonicky nebo osobně v Praze.
Neplatíte žádné poplatky, vše je oficiálně na smlouvu (ve které nejsou žádné klauzule vztahující se k mileneckému vztahu, tento je vítán, nikoliv vyžadován).

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
97430906821446527281
200 000 Kč
Prodávající

Asistentka z domova

Zavřít Zavřít
Prodávající
Karel.z5
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!